OlayHost, Bireysel ve Kurumsal müşterilerine en iyi internet hizmeti deneyimini yaşatabilmek için 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İlk günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmetler sunarak, eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiştir.

Sunduğumuz hizmetler arasında Hosting (Barındırma), Alan Adı (Tescil), E-mail Servisleri, Sanal Sunucu (VDS), Dijital Reklamcılık, Web Tasarım, E-Ticaret projeleri hayat bulmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima sektörel yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerektiğini biliyor ve bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda çok titiz davranıyoruz. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetler sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sağlanmaktadır.

OlayHost.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

I am a little description text if you have something to say. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Kategoriler